logotyp
🎥 Interesuje Cię temat zmian klimatu lub chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat jego psychologicznych skutków?
🎥 Nieobce są Ci stres i bezradność związane z pogarszającym się stanem naszej planety i postępującym kryzysem klimatycznym?
🎥 A może jesteś miłośnikiem/miłośniczką filmów poruszających psychologiczne wątki?
DKF psycho mUWi* zaprasza na rozmowę z dr Magdaleną Budziszewską na temat depresji klimatycznej w kontekście filmu “Melancholia” w reżyserii duńskiego reżysera Larsa von Triera.
O czym porozmawiamy?
O depresji klimatycznej, lęku oraz innych objawach związanych z postępującymi zmianami klimatu, czyli skutkach kryzysu klimatycznego dla psychiki. Kontekstem filmowym rozmowy będzie „Melancholia” (2011) Larsa von Triera. Film nie będzie prezentowany podczas wydarzenia, więc zapraszamy do zapoznania się z nim przed wydarzeniem.
Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=RLhsgSi71Sk
Kto będzie naszym Gościem?
Dr Magdalena Budziszewska, która jest psychologiem, psychoterapeutką, wykładowczynią na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz przewodniczącą zespołu doradczego ds. kryzysu klimatyczno-ekologicznego powołanego przez Rektora UW.
Kiedy?
Już w piątek 29.01 o godzinie 19:00
Koniecznie zapisz tę datę w swoim kalendarzu! 
Gdzie?
Rozmowa odbędzie się na platformie Zoom
Link do wydarzenia:
Meeting ID: 950 1802 7821
Passcode: psychomuwi
Będzie to wydarzenie OTWARTE, na które nie obowiązują zapisy – zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Do zobaczenia!
*Dyskusyjny Klub Filmowy “Psycho mUWi” to projekt realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii "Dialog", działające na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zapraszamy do śledzenia nas na naszym fanpage’u DKF Psycho mUWi: 
https://www.facebook.com/dkfpsychomuwi
 
Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp