logotyp

Kino Muranów i Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii "Dialog" zapraszają na kolejną projekcję z cyklu "Psycho mUWi - Dyskusyjny Klub Filmowy". Tym razem poruszymy temat depresji poporodowej, a inspiracją do dyskusji będzie film "Obcy we mnie".

KIEDY? 3 kwietnia 2014, godz. 20:00

GDZIE? Kino Muranów, ul. Generała Andersa 1.

Bilety w cenie 11 zł (po okazaniu legitymacji studenckiej) do nabycia przed seansem w kasie Kina Muranów.

Naszymi gośćmi będą: lek. med. Monika Kucińska oraz dr n. hum. Grażyna Kmita.

Lek. med. Monika Kucińska – specjalista psychiatra, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła szkolenie w zakresie psychoterapii certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Zawodowo była związana m. in. z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a także z Poradnią Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie przy ul. Dzielnej. Od 2007 r. prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską, współpracuje z różnymi ośrodkami medycznymi w Warszawie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, a także z osobami dorosłymi, w tym z matkami cierpiącymi na depresję poporodową.

Dr n. hum. Grażyna Kmita – psycholog kliniczny, adiunkt w Katedrze Psychologii Klinicznej Dziecka i Rodziny na Wydziale Psychologii UW oraz kierownik Zakładu Wczesnej Interwencji Psychologicznej w Instytucie Matki i Dziecka. Jej zainteresowania badawcze i kliniczne obejmują m.in. problematykę rozwoju psychicznego dzieci urodzonych przedwcześnie, zdrowia psychicznego niemowląt i małych dzieci oraz relacji rodzice-dziecko. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, World Association for Infant Mental Health oraz Internal Society for the Study of Behavioral Development.

Link do wydarzenia na fb.

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp