logotyp

Kino Muranów i Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii „Dialog” mają zaszczyt zaprosić na debiutancką projekcję z cyklu „Psycho mUWi – Dyskusyjny Klub Filmowy”. Na pierwszy ogień – kontrowersyjny temat i długo oczekiwany film, który już przed premierą wzbudzał wiele dyskusji.

KIEDY? 20 lutego 2014, godz. 20:00

GDZIE? Kino Muranów, ul. Generała Andersa 1

Bilety w cenie 11 zł (po okazaniu legitymacji studenckiej) do nabycia przed seansem w kasie Kina Muranów.

Po projekcji planowana jest dyskusja z gościem - panem Tomaszem Brzózką.

Tomasz Brzózka - psycholog-seksuolog, psychoterapeuta. Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie specjalizował się w terapii rodzin i małżeństw. Obecnie jest w trakcie trwającego cztery lata szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne w zakresie terapii seksuologicznej zdobywał uczestnicząc w szkoleniu i kilkunastu kursach specjalizacyjnych z zakresu seksuologii klinicznej, posiadających akredytację Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego (PTS). Jest absolwentem studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej, organizowanych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Doświadczenie i praktykę zawodową zdobywał między innymi podczas stażów w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy Dzielnicy Wawer w Warszawie, z którym od kilku lat jest zawodowo związany. W ramach praktyki zawodowej specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń seksualnych, schizofrenii, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości czy stanów depresyjnych.

Link do wydarzenia na facebooku

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp