W związku z rodziną
Tekst wprowadzający do kategorii
Przypominamy, że już dziś (19 maja) o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie „Czy wszystkie szczęśliwe rodziny są takie same? W poszukiwaniu narracji partnerów w dobrze funkcjonujących związkach." organizowane w ramach projektu W Związku z Rodziną Prelegentami będą dr hab. Anna Cierpka oraz dr Szymon Chrząstowski
Na spotkanie obowiązują zapisy przez formularz:
https://forms.gle/vtYKvtLJqpCcZo5Z6
Więcej informacji w wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy do udziału





SKN "Dialog" serdecznie zaprasza na spotkanie "Łamiemy tematy tabu - edukacja seksualna", organizowane w ramach cyklu "W związku z rodziną".
Wydarzenie odbędzie się 29.02.2020 (sobota) o godzinie 19:30 na Wydziale Psychologii UW, ul. Stawki 5/7, sala 408.
Naszym gościem i ekspertem będzie Dominik Haak - psycholog, seksuolog w trakcie certyfikacji, kształcący się również na psychoterapeutę. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Działa w Fundacji Q, Sex Work Polska i Fundacji Refform, współtworzył też inicjatywę Sex Ed Poznań i wspierał projekt Disorder? No problem. Prowadzi poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, oraz konsultacje indywidualne i dla par. Specjalizuje się w pomocy osobom zmagających się z niedogodnościami dotyczącymi tematyki orientacji seksualnej. Regularnie występuje na konferencjach, gdzie prowadzi wykłady, sam też organizuje warsztaty i szkolenia. Pisze także artykuły naukowe.
Spotkanie jest darmowe, ale obowiązują zapisy przez formularz:
https://drive.google.com/open?id=1xnbBGndvJqBE66KPf7biPu7rGV6t-ElgJ1tNS1_TNwo
Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/592199741602707/
Marcowa odsłona projektu W Związku z Rodziną w ramach SKN "Dialog" musiała to wykorzystać! Tym razem tematem prelekcji będą języki miłości.
Czy wszyscy kochamy tak samo?
Okazuje się, że każdy z nas może mieć inny dominujący język miłości, którym posługuje się, by dzielić się swoimi uczuciami.
Pewnie nie raz zastanawiałeś/aś się, dlaczego partner/ka nie okazuje Ci tyle miłości ile byś chciał/a. A co jeśli właśnie pokazywał/a to, ale w inny, ważniejszy z jego/jej perspektywy sposób?
Jakie są typy języków miłości? Czym się charakteryzują?
Jak określić swój język, ale i partnera/ki?
Czy inne typy oznaczają trudny związek? Jak wtedy funkcjonować? Czy warto się dopasowywać, czy wystarczy rozumieć?
I wreszcie - jak kochać i czuć się kochanym?
🔜 Już 19 marca o godzinie 19.30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem na aulę Wydziału Psychologii przy ulicy Stawki 5/7.
✔️ Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/1keALVvJidDrlOd1x5sQxge6aVXL1c3MVyRcJ89Iu0rs
🧔🏽 Tym razem na prelekcji mamy zaszczyt gościć Pawła Maciaszka - Prezesa Fundacji POMOCOWNIA i Stowarzyszenia SKAT, prawnika, mediatora rodzinnego, trenera biznesu, umiejętności psychospołecznych i grup ojcowskich. Pracuje z parami i młodymi małżeństwami. Prowadzi różnego rodzaju szkolenia.
Strona 1 z 3