Interesujesz się psychologią? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi badaniami z różnych dziedzin? A może po prostu nie masz czasu czytać artykułów od deski do deski? Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań brzmi "tak", to znak, aby zajrzeć do naszego newslettera! Wydawany jest on co 2 tygodnie, a każda pojawiająca się tu informacja jest zawsze gruntownie sprawdzana przez specjalistów z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Subskrybuj już dziś i ciesz się najświeższymi nowinkami ze świata psychologii!

Za pomocą poniższego formularza można zasubskrybować naszego newslettera. Udostępniając nam swój adres e-mail, akceptujesz następujące stwierdzenie:

"Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach pochodzących od Studenckiego Koła Naukowego Psychoterapii "Dialog", ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa. Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę. Administratorem danych osobowych jest Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii "Dialog", ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa, e-mail: skndialog@psych.uw.edu.pl."
* pole obowiązkowe
   Rezygnuję

powered by phpList 3.3.9, © phpList ltd